Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About MyWikiBiz
Disclaimers
MyWikiBiz
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Directory talk:Jon Awbrey/Papers/Inquiry Driven Systems : Part 2
(view source)
Revision as of 04:54, 21 October 2012
No change in size
,
04:54, 21 October 2012
→Completed Work
Line 59:
Line 59:
<br>
<br>
−
{| align="center" border="1" cellpadding="10" cellspacing="0" style="text-align:center; width:
80
%"
+
{| align="center" border="1" cellpadding="10" cellspacing="0" style="text-align:center; width:
60
%"
|+ style="height:30px" |
|+ style="height:30px" |
<math>\text{Table 5.} ~~ \text{Alignments of Capacities}\!</math>
<math>\text{Table 5.} ~~ \text{Alignments of Capacities}\!</math>
Line 66:
Line 66:
| colspan="2" | <math>\text{Formative}\!</math>
| colspan="2" | <math>\text{Formative}\!</math>
|-
|-
−
|
+
| <math>\
text
{
Objective
}
\!</math>
−
<math>\
begin
{
matrix
}
+
| colspan="2" | <math>
\text{
Instrumental
}
\!</math>
−
\text{
Objective
}
+
|-
−
\\[4pt]
+
| <math>
\text{Passive}\
!
</math>
−
\text{Passive}
+
| colspan="2" | <math>\text{Active}\
!
</math>
−
\
end{matrix}
</math>
−
| colspan="2" |
−
<math>
\begin{matrix}
−
\text{Instrumental}
−
\\[4pt]
−
\text{Active}
−
\
end{matrix}
</math>
|-
|-
| width="33%" | <math>\text{Afforded}\!</math>
| width="33%" | <math>\text{Afforded}\!</math>
Line 93:
Line 86:
| colspan="2" | <math>\text{Formative}\!</math>
| colspan="2" | <math>\text{Formative}\!</math>
|-
|-
−
| <math>\text{Objective}\
!
</math>
+
|
−
| colspan="2" | <math>\
text
{
Instrumental
}
\!</math>
+
<math>
\begin{matrix}
−
|-
+
\text{Objective}
−
| <math>
\text{
Passive
}\
!</math>
+
\\[4pt]
−
| colspan="2" | <math>
\text{Active}\
!
</math>
+
\text{Passive}
+
\
end{matrix}
</math>
+
| colspan="2" |
+
<math>\
begin
{
matrix
}
+
\text{
Instrumental
}
+
\
\[4pt]
+
\text{Active}
+
\
end{matrix}
</math>
|-
|-
| width="33%" | <math>\text{Afforded}\!</math>
| width="33%" | <math>\text{Afforded}\!</math>
Jon Awbrey
12,080
edits