Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About MyWikiBiz
Disclaimers
MyWikiBiz
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
User:Jon Awbrey/SVG
(view source)
Revision as of 15:08, 17 February 2010
356 bytes added
,
15:08, 17 February 2010
no edit summary
Line 24:
Line 24:
| width="50%" | '''Scale'''
| width="50%" | '''Scale'''
|-
|-
−
| [[Image:SVG Rooted Node Test.svg|
20px
]] ||
20
px
+
| [[Image:SVG Rooted Node Test.svg|
18px
]] ||
90 px → 18
px
|-
|-
−
| [[Image:SVG Rooted Edge.svg|
20px
]] ||
20
px
+
| [[Image:SVG Rooted Edge.svg|
18px
]] ||
90 px → 18
px
|}
|}
Line 66:
Line 66:
|-
|-
| 15 || [[Image:SVG Rote 15.svg|87px]] || 433 px → 87 px
| 15 || [[Image:SVG Rote 15.svg|87px]] || 433 px → 87 px
+
|-
+
| 16 || [[Image:SVG Rote 16.svg|96px]] || 478 px → 96 px
+
|-
+
| 17 || [[Image:SVG Rote 17.svg|69px]] || 343 px → 69 px
+
|-
+
| 18 || [[Image:SVG Rote 18.svg|132px]] || 658 px → 132 px
+
|-
+
| 19 || [[Image:SVG Rote 19.svg|69px]] || 343 px → 69 px
+
|-
+
| 20 || [[Image:SVG Rote 20.svg|114px]] || 568 px → 114 px
|}
|}
Jon Awbrey
12,080
edits